Ana Sayfa
 

Ana Sayfa

|

Download

|

Linkler

|

Sitemizi Giriş sayfanız olarak ayarlayın

Sitemizi Favorilerinize Ekleyin

Bize Ulaşın

|

İskeçe Din Görevlileri   |   İskeçe Müftüsü   |   Müftü Yardımcıları
Etkinlikler...
Sitemizde yayınlanan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz...
İskeçe'de ve İskeçe köylerinde bulunan camilere buradan ula&şabilirsiniz...
İskeçe iline bağlı köylerin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz...

 menu
 

İskeçe Müftülüğü

Tel: 2541065612
Faks: 2541028775

E-Mail: iskecemuftulugu@hotmail.com

 Esmaü'l Hüsna

 
 
 
 
 C. H. P. GENEL BAÞKANI SAYIN KEMAL KILIÇDAROÐLU MÜFTÜLÜÐÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ  05.07.2011-10:55
1 Temmuz 2011 tarihinde Atina\'da gerçekleþen Sosyalist Enternasyonal Konsey Toplantısı için Yunanistan\'a gelen C.H.P. Genel Baþkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, 2 Temmuz 2011 Cumartesi günü Batı Trakya\'yı da ziyaret ederek İskeçe ve Gümülcine\'de kurum ve kuruluþ Baþkanlarıyla temaslarda bulundu.

Sayın Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyetin İskeçe\'deki ilk ziyareti İskeçe Türk Birliği oldu, ardında da İskeçe Müftülüğü\'ne geldiler. Müftülüğe geliþlerinde Müftümüz Sayın Ahmet Mete ve çok sayıda İskeçe Bölgesi Din Görevlileri karþıladı. Sayın Müftümüzle basına kapalı olarak bir görüþme gerçekleþti. Yapılan açıklamaya göre, Sayın Kılıçdaroğlu bu ziyaretten duyduğu menuniyeti belirterek kendisne zaman ayırdığı için Sayın Müftümüze teþekkür etmiþlerdir. Müftümüz Sayın Ahmet Mete de Sayın Genel Baþkana Müftülük faaliyetleri hakkında bilgi vermiþ ve bu tür ziyeretlerin Batı Trakya Müslüman Türkleri için büyük moral olduğunu vurgulayarak þükranlarını ifade etmiþtir.

Müftülükten sonra İskeçe Eski Müftüsü merhum Mehmet Emin Ağa\'nın kabri ziyaret edildi. Burada İnhanlı İmamı Hüseyin Kâhyaoğlu\'nun okuduğu Kur\'an ve ardından Müftü Efendi’nin yaptığı dua ile fatihalar okundu. Daha sonra C.H.P. Genel Baþkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet Gümülcine\'ye gitmek üzere İskeçe\'den ayrıldı.Share |
Bu yazı 3748 kez görüntülenmiştir...

Bütün haberler için buraya tıklayınız...

 BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ

BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ
Her HakkΙ Saklıdır 2007-2017