Ana Sayfa
 

Ana Sayfa

|

Download

|

Linkler

|

Sitemizi Giriş sayfanız olarak ayarlayın

Sitemizi Favorilerinize Ekleyin

Bize Ulaşın

|

İskeçe Din Görevlileri   |   İskeçe Müftüsü   |   Müftü Yardımcıları
Etkinlikler...
Sitemizde yayınlanan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz...
İskeçe'de ve İskeçe köylerinde bulunan camilere buradan ula&şabilirsiniz...
İskeçe iline bağlı köylerin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz...

 menu
 

İskeçe Müftülüğü

Tel: 2541065612
Faks: 2541028775

E-Mail: iskecemuftulugu@hotmail.com

 Esmaü'l Hüsna

 
 
 
 
 MÜFTÜLÜÐÜMÜZE ZİYARETLER  18.04.2012-01:57
13 ve 14 Nisan 2012 tarihlerinde Müftülüğümüze bir dizi ziyaretler gerçekleþmiþtir. Bu tarihlerde Müftümüz Sayın Ahmet Mete davetli olduğu değiþik etkinlikler için Türkiye’de bulunduğu için, misafirleri İskeçe Müftülüğü çalıþanları ağırladı.

13 Nisan 2012 Cuma günü T.B.M.M. Anayasa Komisyonu Baþkanı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu ve Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Müftülüğümüzü ziyaret ettiler. Ziyarette T. C. Gümülcine Baþkonsolosu Sayın Mustafa Sarnıç da hazır bulundu.Aynı gün, Müstakil Sanayici ve İþadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Þubesi Baþkanı Hasan Çepni ve beraberindeki heyet Müftülüğümüzü ziyaret ettiler.Her iki heyete de müftülük faaliyetleri hakkında bilgi verildi ve ardından Cuma Namazını kılmak üzere Sünne Mahallesi Camiine gidildi. Cuma namazına müteakip, cemaatimiz Anavatanımız Türkiye’den gelen bu seçkin heyetlerle kucaklaþarak hasret giderdi.

14 Nisan 2012 Cumartesi günü T. C. Diyanet İþleri Baþkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sayın Osman Tıraþçı ve Edirne Müftüsü Sayın Ömer Taþçıoğlu Müftülüğümüzü ziyaret etti. Beraberlerinde Gümülcine Müftüsü Sayın İbrahim Þerif de vardı. Kısa bir görüþmeden sonra İskeçe’den ayrıldılar.Aynı gün, Türk Eğitim Sen Edirne Þubesinden kalabalık bir heyet Müftülüğümüzü ziyaret etti. Müftülük sorunu ve müftülük faaliyetleri hakkında bilgi alan bu heyet, burada bulunmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek ayrıldılar.Share |
Bu yazı 3297 kez görüntülenmiştir...

Bütün haberler için buraya tıklayınız...

 BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ

BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ
Her HakkΙ Saklıdır 2007-2017