Ana Sayfa
 

Ana Sayfa

|

Download

|

Linkler

|

Sitemizi Giriş sayfanız olarak ayarlayın

Sitemizi Favorilerinize Ekleyin

Bize Ulaşın

|

İskeçe Din Görevlileri   |   İskeçe Müftüsü   |   Müftü Yardımcıları
Etkinlikler...
Sitemizde yayınlanan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz...
İskeçe'de ve İskeçe köylerinde bulunan camilere buradan ula&şabilirsiniz...
İskeçe iline bağlı köylerin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz...

 menu
 

İskeçe Müftülüğü

Tel: 2541065612
Faks: 2541028775

E-Mail: iskecemuftulugu@hotmail.com

 Esmaü'l Hüsna

 
 
 
 
  İSKEÇE MÜFTÜSÜ AHMET METE EDİRNE'DE  05.05.2010-10:45
Batı Trakya Türk Azınlığı Dayanışma Kurulu Başkanı ve İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, Edirne Batı Trakyalı Öğrenciler'in davetlisi olarak bir dizi temaslarda bulunmak üzere 30 Nisan Cuma günü Edirne'de bulundu.

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ilk olarak Edirne Valisi Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti. Nezaket ziyareti kapsamında, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Müftü Mete, akabinde Edirne Müftüsü Ömer Taşçıoğlunu da ziyaret etti. Makamında gerçekleşen ziyaret sonrası her iki müftü Selimiye Camiine geçtiler. Müftü Mete Cuma öncesi Selimiye Camii'nde vaaz etti. Vaazı Edirne ilindeki 125 camiye canlı olarak yayınlandı.

Son olarak İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, Edirne Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi son sınıf öğrencilerinin Üç Şerefeli camiinde tertip ettikleri mezuniyet mevlid'ine katıldı. Mete merasinde yaptığı konuşmada, mezun olacak öğrencilerin bu tür anlamlı çalışmaları yaptıklarından dolayı kutladı. Ve yoğun işlerine rağmen aldıkları bu davet karşısında Edirne'ye geldiklerini dile getirdi.

Batı Trakya Türk Azınlığı Dayanışma Kurulu Başkanı ve İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, Edirne ziyaretleri kapsamında, Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, Edirne Çevre ve Orman Bölge Müdürü Muhammed Bülbül ve Edirne Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve ile de görüşme fırsatı buldu.
Share |
Bu yazı 4434 kez görüntülenmiştir...

Bütün haberler için buraya tıklayınız...

 BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ

BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ
Her Hakkı Saklıdır 2007-2017