İskeçe Müftülüğü Logosu
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI
İskeçe Müftülüğü

MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN GENÇ MÜFTÜLÜK İSKEÇE KIZ GRUBU KANDİL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

27-01-2023

MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN GENÇ MÜFTÜLÜK İSKEÇE KIZ GRUBU KANDİL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

 

Müftümüz Mustafa Trampa’nın öncülüğünde İskeçe Merkez, Ova, Yaka ve Balkan bölgelerinde yaşayan genç soydaşlarımız için İskeçe Müftülüğümüzün bünyesinde ‘Genç Müftülük’ faaliyete geçti.

Müftümüz Mustafa Trampa ve Müftülüğümüzün Eğitim Şube Müdürü Din Eğitimi Bilimcisi Sezin Azizoğlu’nun koordinatörlüğünde İskeçe Merkez, Balkan, Yaka ve Ova bölgelerinde Din Eğitimcilerimiz, genç soydaş gruplarıyla Regaib Kandili dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Buna göre, İskeçe Ortaokul ve Liseli genç kızlarımızla haftalık atölyeler düzenleyen Eğitim Şube Müdürümüz Din Eğitimi Bilimcisi Sezin Azizoğlu ve Genç Müftülük İskeçe Kız grubu, 21 Ocak 2023 Cumartesi günü, Üç Aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirdi, halkımızın kandilini kutladı ve Müftümüzün selamlarını ilettiler.

Genç Müftülük İskeçe Kızları, kandil ziyaretlerinde hediyeler ve Peygamberimizin hadis-i şerifinde buyurduğu gibi tebessümlerini götürdüler. Son olarak, genç soydaşlarımızın kandil ziyaretleri büyük bir memnuniyetle karşılandı.