İskeçe Müftülüğü Logosu
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI
İskeçe Müftülüğü

MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN GENÇ MÜFTÜLÜK KOYUNKÖY GRUBU KANDİL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

30-01-2023

MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN GENÇ MÜFTÜLÜK KOYUNKÖY GRUBU KANDİL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

 

Müftümüz Mustafa Trampa’nın öncülüğünde İskeçe Merkez, Ova, Yaka ve Balkan bölgelerinde yaşayan genç soydaşlarımız için İskeçe Müftülüğümüzün bünyesinde ‘Genç Müftülük’ faaliyete geçti.

Müftümüz Mustafa Trampa ve Müftülüğümüzün Eğitim Şube Müdürü Din Eğitimi Bilimcisi Sezin Azizoğlu’nun koordinatörlüğünde İskeçe Merkez, Balkan, Yaka ve Ova bölgelerinde Din Eğitimcilerimiz, genç soydaş gruplarıyla Regaib Kandili dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Buna göre, Koyunköy Ortaokul ve Liseli gençlere haftalık atölyeler düzenleyen Vaiz Din Eğitimcisi Fatiha Husko, Genç Müftülük  Koyunköy grubu ile 29 Ocak 2023 Pazar günüÜç Aylar ve Regaib Kandili ile ve aynı zamanda 29 Ocak Milli Direniş Bayramımız dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretler esnasında, halkımızın kandilini ve Milli Direniş bayramını kutlayarak Müftümüzün selamlarını ilettiler.

Genç Müftülük Koyunköy grubu, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde hediyeler ve Peygamberimizin hadis-i şerifinde buyurduğu gibi tebessümlerini götürdüler. Son olarak, genç soydaşlarımızın ziyaretleri büyük bir memnuniyetle karşılandı.